Ofertele noastre de locuri de muncă în Paris sau Lyon

FLH Expertise? Echipele noastre au o vastă expertiză și au o înțelegere profundă a domeniilor de activitate ale clienților noștri.
Clienții noștri? Întreprinderi mici și mijlocii. Îi însoțim pe clienții noștri pe tot parcursul dezvoltării lor.
Ce ne diferențiază? Agilitatea, adaptabilitatea și ascultarea activă a clienților stau la baza modului în care acționăm, având întotdeauna ca scop furnizarea celor mai bune sfaturi și servicii disponibile.
De ce să aplicați? Alăturați-vă echipei noastre pentru a face parte dintr-un mediu dinamic, care favorizează atât dezvoltarea personală, cât și progresul profesional.

Paris - Gestionar de salarizare, Bilingv FR-Ro (F/B)

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI

  • Plată și declarații sociale
  • Gestionarea personalului: angajări, concedieri
  • Relații cu clienții și consultanță
  • Misiuni punctuale

Profilul pe care îl căutăm

  • Formare ca specialist în gestionarea salariilor
  • Experiență de minimum 2 ani în România sau Franța
  • Experiență în utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel)
  • Cunoașterea software-ului Silae reprezintă un avantaj
  • O persoană analitică, atentă la detalii

Cu ce vă așteptăm în echipă

  • Salariu conform experienței și responsabilităților + tichete de masă + bonusuri

Limbi vorbite

  • Bună cunoaștere a limbilor franceză și română

Contact : CV (cu fotografie) + Scrisoare de intenție: f.cocos@flh-expertise.com

ro_RO